Hakkımızda

Daikin Türkiye’nin global gücünün, teknolojisinin ve kalitesinin Şehitkamil, Gaziantep’te bulunan temsilcisi A Plus Mekanik İklimlendirme San. Tic. Ltd. Şti. sektörde 8 yıldır çalışmalarını sürdüren Yunus UÇAR ve M. Alper İYİEKİCİ tarafından 2013 yılında kurulmuştur.

Daikin Türkiye’nin Adana Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını sürdüren A Plus Mekanik tüketicilerine Daikin ve Airfel markalı geniş ürün gamıyla hitap etmekte; daha serin evler için split klima, ısıtma ihtiyacı olanlar için kombi ve radyatör; villa, ofis ve mağazalar için multi tip klimalar ve havadan suya ısı pompalarından; orta ölçekli bina, iş yeri ve oteller için VRV sistemleri ve hava perdelerine kadar ısıtma ve soğutma alanında tam çözüm sunmaktadır. Ortamdaki havayı temizleyerek hava kalitesini arttıran cihazlarla da havalandırma çözümlerini tüketiciyle buluşturmaktadır.

A Plus Mekanik’de;
- Değişken Soğutucu Akışkan Debili (VRV) Sistemler
- Daikin Merkezi Sistemler Çözümü(Chiller-Klima Santrali-Roof Top-Fancoiller-Isı Geri Kazanım Cihazları)
- Daikin Split Klimalar
- Airfel Split Klimalar
- Airfel Kombiler
- Airfel Panel Radyatörler
- Daikin Multi Klima Sistemleri
- Daikin Altherma Isı Pompaları
- Frico Hava Perdeleri
- Daikin Hava Temizleyici Ürünleri
- Merkezi Havalandırma Sistemlerini Bulabilirsiniz.

Daikin klimalar, Avrupa Birliği’nde Ocak 2013 tarihinden itibaren yürürlüğe giren ve klimaların enerji verimliliğinin tek bir test sıcaklığında değil, tüm yıl boyunca farklı sıcaklıklarda ölçülerek sınıflandırıldığı, gerçek enerji performansını gösteren “Sezonsal Verimlilik” kriterlerine uygun üretilmektedir. Dolayısıyla A Plus Mekanik, çevreci ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünleri tüketicilerine sunmaktadır.

A Plus Mekanik, bünyesindeki 2 mühendis,1 tekniker ve 2 teknisyenden oluşan deneyimli ekibiyle; tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun ve en konforlu çözümleri sunarak hem satış öncesi hem de satış sonrası Dünyanın Klima Uzmanı’yla çalışmanın farkını müşterilerine yaşatmaktadır.

Referanslarımızın Bazıları,
- Art Carpet Fab.İdari Bina (VRV)
- Kadıoğlu Yağ (CHILLER)
- Flament Tekstil İdari Bina (VRV)
- Korupak Anbalaj (VRV)
- Karaca Halı Fab. İdari Bina (VRV)
- Karpen PVC (CHILLER)
- Siirt Barden Otel (VRV)
- Feti Polat Villaları (VRV)

Referans Kataloğumuz için tıklayınız.Web Tasarım IDS